Search a job


43063 jobs found.

fyzioterapeut - Ostatní - Praha 3
2019-12-04 - Jiří Chrobok - hitprace.cz
Informace Hledáme do našeho týmu v Praze fyzioterapeuta/ku se zájmem o prevenci a léčbu bolesti zad a pohybového aparátu,pooperační komplikace pacientu po operaci páteře a jiné. Možné také jako brigáda či přivýdělek při práci. Zcela dle domluvy , časově individuální... (370 - 400 Kč/hod)

Pracovník příjmu - Říčany, Středočeský kraj
2019-12-13 - BILLA, spol. s r. o. - spravnykrok.cz
Požadujeme Pro svůj centrální sklad v Jažlovicích u Prahy hledáme nového zaměstnance. Hledáte zaměstnavatele, který jedná fér? Chcete pracovat tam, kde Vám zaplatí každou hodinu a navíc Vám dají například příplatky za práci v noci nad rámec zákona? Zkuste to s námi...

Stavbyvedoucí - Praha
2019-12-09 - build&build s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Pro naši stavební společnost Build&Build hledáme stavbyvedoucího. Co od vás očekáváme Zkušenost se stavbami alesponˇ 5 let na stavbě, přimo při výkonu vedení lidí. Organizace a zásobování stavby. Alesponˇ 3 realizované stavby a zkušenosti s vedením ... (40000 - 50000 Kč)

Pracovník ostrahy - Neratovice
2019-12-09 - Orlen Ochrona Sp. z o.o. organizační složka v České republuc... - www.inwork.cz
Informace Hledáme pracovníky ostrahy do objektu Spolana Neratovice na ranní a noční směny (12 hod.). Popis práce: ostraha objektu - pochůzková činnost kontrola vjezdů a vstupů do areálu Co od vás očekáváme Požadujeme: loajalitu, slušné jednání a vystupování, trestní... (115 - 120 Kč/hod)

Trainee - Modletice, Středočeský kraj
2019-12-03 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - dobraprace.cz
Pro našeho klienta, společnost, která dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce, a je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Trainee. JAKO TRAINEE...

PRŮVODCE - Praha
2019-12-06 - Fun in Prague, s.r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Cestovní agentura přijme nové kolegy na pozici průvodce. Náplní práce je průvodcovská činnost pro naše klienty ze zahraničí v dopoledních a večerních hodinách v historickém centru Prahy. Nástup ihned. V případě zájmu pište na uvedený email Co od ... (300 Kč/hod)

Detektiv - Praha 5
2019-12-06 - ADESTRA security, spol. s r.o. - fajn-brigady.cz
Informace kontrola kamerových záznamů preventivní bezpečnostní činnost na prodejní ploše Co od vás očekáváme výpis z RT dobrý zdravotní stav Co vám nabízíme 100 - 120,- Kč /hod motivační systém odměňování - odměny možnost ubytování (100 - 120 Kč/hod)

Popelář - Praha
2019-12-06 - AMBOSELI s.r.o. - flek.cz
Práce v odpadovém hospodářství. Požadujeme: Zodpovědnost, manuální zručnost, ochotu pracovat na směny. - počet míst - 13 Nabízíme: Pravidelné týdenní zálohy, možnost ubytování, možnost přesčasů. Zajištění pracovního oděvu a obuvi. Nástup možný ihned.

Dělníci - Praha
2019-12-03 - BSL CZ Group s.r.o. - hitprace.cz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: ****@*****.***, kontaktní osoba Bushovska Svitlana, tel.: (***) ***-**** UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Železobetonové konstrukce. Stavební práce. (13500 Kč)

strážný - Praha 3
2019-12-05 - SWBC - service, a.s. - fajn-brigady.cz
Informace Přijmeme pracovníky na ostrahu administrativních budov v Praze. Pochůzková činnost, obsluha CCTV, EPS, EZS. Práce je fyzicky nenáročná, vhodná pro důchodce. Co od vás očekáváme Čistý RT, zdravotní způsobilost, zájem o práci s lidmi. Co vám nabízíme... (95 - 105 Kč/hod)

Stáž - Praha 7
2019-12-04 - Evropská kontaktní skupina - fajn-brigady.cz
Informace Hledáš praxi, která bude mít opravdu smysl a něco tě naučí? Rád/a pracuješ s lidmi? Jsi kreativní a umíš přijít s něčím novým? Nebo bys raději poznal/a kouzlo projektového řízení či finančního managementu? Pak je tahle nabídka jako šitá pro tebe! Nabízíme...

Hospodyně - Praha
2019-12-04 - Star Line - školy v přírodě, s.r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Hledáme paní, která ráda vaří, která by brigádně vařila na jednu osobu. Požadujeme přípravu teplých jídel, salátů a dezertů (nízkocholesterolová dieta -vše vysvětlím, zapůjčím kuchařky atd.). Realizace vaření může probíhat u Vás doma či u nás (dle dohody... (150 - 200 Kč/hod)

kurýr - Praha
2019-12-04 - Planotisk spol. s r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Rozvoz zakázek po Praze vlastním autem. Co od vás očekáváme Vlastní auto Co vám nabízíme 300-500,- Kč/hod

Dispečer - Praha
2019-12-06 - Europatron s.r.o. - www.inwork.cz
Informace - práce na velínu - sledování a vyhodnocování poplachů - práce s PC, kamerami - obsluha a vyřizování potřebných tel. hovorů - práce v kolektivu - klidné, čisté prostředí - nenáročná pracovní pozice Co od vás očekáváme Uživatelská znalost PC, schopnost... (100 - 110 Kč/hod)

Pokladní - Praha
2019-12-06 - Vlasta Dekastello - www.inwork.cz
Informace Přijmeme pokladní /žena ,muž /na HPP- na čerpací stanici OMV Praha 4 Lhotecká. 12 h D/N ,práce vždy ve dvojici. Komunikace se zákazníkem , příjem a doplňování zboží Co od vás očekáváme Příjemné vystupování, umět si poradit v každé situaci. nemáte praxi ... (20000 - 25000 Kč)

Pedikerka - Praha
2019-12-06 - Irena Vališová - www.inwork.cz
Informace Hledám pedikérku se ŽL do kosmetickeho salonu Praha 12 Co od vás očekáváme Živnostensky list

Projektant - Projektant - Klecany, Středočeský kraj
2019-12-01 - Bonett Bohemia a.s. - hitprace.cz
Náplň práce Tvorba technických výkresů jednotlivých staveb Získávání potřebných dokladů k projekční činnosti Vypracování dispozičních a konstrukčních řešení a jejich výpočet Zapracování případných změn do výkresů Provádí místní šetření na stavbě spolu se stavbyvedoucím...

Práce v kavárně - Rudná, Středočeský kraj
2019-12-03 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - flek.cz
Pokud si nedokážeš představit celý den bez kávy, tak jsi přesně náš člověk. Seznámíme tě s druhy káv, které používáme, dokonce i latte art u nás potrénuješ. Stačí, pokud se nebojíš práce a rád/a komunikuješ s lidmi. Vše ostatní tě doučíme. Práce na HPP, nebo zkrácený...

Recepční - Praha
2019-12-05 - Security Corporate s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Pozice je vhodná spíše pro ženy. Komunikace s residenty, návštěvami a zákazníky Klíčová agenda Evidence pošty a jiné dokumentace Administrativní činnosti (vyřizování korespondence, skenování apod.) Řešení operativních problémů a nestandardních situací... (150 - 160 Kč/hod)

Popelář - Praha
2019-12-05 - AMBOSELI s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Práce v odpadovém hospodářství. Co od vás očekáváme Zodpovědnost, manuální zručnost, ochotu pracovat na směny. Co vám nabízíme Pravidelné týdenní zálohy, možnost ubytování, možnost přesčasů. Zajištění pracovního oděvu a obuvi. Nástup možný ihned. (89 - 104 Kč/hod)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.